22 листопада 2023 р. відбулася лекція для груп студентів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти та другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 122 «Комп’ютерні науки» на тему «Академічна доброчесність: принципи реалізації та відповідальність».

Доброчесність Доброчесність

Мирослава Купира (провідний фахівець відділу забезпечення якості освітнього процесу, ліцензування та акредитації) провела лекцію, на якій детально розповіла присутнім про те, що таке академічна доброчесність, з яких елементів вона складається, які важливі кроки необхідні для досягнення академічної доброчесності в ЛНТУ та який позитивний результат принесе її дотримання учасникам освітнього процесу в майбутньому, а також про «Кодекс честі», існування Комісії з питань етики та академічної доброчесності в Луцькому національному технічному університеті, комісія з якості ФКІТ.

Доброчесність

Розповіла про нормативно-правове забезпечення, що містять політику, стандарти і процедуру дотримання академічної доброчесності в ЛНТУ:

ДоброчесністьДоброчесність

Здобувачі залучені до обговорення принципів академічної доброчесності, популяризації академічної доброчесності серед здобувачів вищої освіти.

ДоброчесністьДоброчесність

Кафедра компʼютерних наук