До Луцького НТУ завітали юні натуралісти

17 червня, Луцький національний технічний університет відвідали гості із Волинського обласного еколого-натуралістичного центру. Так, юних натуралістів, на чолі із директором центру Валентиною Остапчук, зустріла ректор Луцького НТУ Ірина Вахович.

В рамках візиту сторони обговорили важливість підняття актуальних питань сфери екології в освіті та суспільстві загалом, а також обумовили перспективи розвитку соціального партнерства. На знак досягнення домовленостей та підсилення партнерських відносин, Ірина Вахович та Валентина Остапчук заключили меморандум про співпрацю.

Потому юним гостям організували зустріч з деканом факультету аграрних технологій та екології Русланом Кірчуком, а викладачі факультету розповіли про спеціальності, методики викладання та можливості, які відкривають перед абітурієнтами у Луцькому НТУ.

Приємним завершенням візиту став екскурсійний тур лабораторіями ЛНТУ.

Більше фото тут: https://www.facebook.com/media/set?vanity=LutskNationalTechnicalUniversi...