ДО СТУДЕНТІВ ФАКУЛЬТЕТУ БІЗНЕСУ ЗАВІТАВ
ЛУЦЬКИЙ РЕСТОРАТОР АНДРІЙ КОТИЩУК

На заняття до майбутніх менеджерів і маркетологів завітав Андрій Котищук – відомий луцький бізнесмен. Андрій – один із власників мережі F2F, в яку входять заклади «Дядя Піца», «Львівський штрудель», «Опера» та інші, а віднедавна ще й депутат ради Княгининівської ОТГ.

Зустріч відбулася з ініціативи професора кафедри менеджменту та маркетингу Тараса Божидарніка в рамках дисципліни з теми «Підприємництво та конкуренція». У невимушеній та товариській атмосфері запрошений поспілкувався зі студентами про конкуренцію на ринку ресторанних послуг, роль вдалих маркетингових рішень, важливість вміння спілкуватись з різними людьми, про мотивацію в роботі.

«Будь-який заклад харчування в першу чергу має приносити заробіток для підприємця. У жодному італійському місті нема стільки піцерій, як у Луцьку. Але піцу люблять усі, і вона є економічно дуже вигідною», – розповідає Андрій.

Запорукою успішного ресторану є смачна їжа, проте якщо заздалегідь не врахувати особливостей споживача, не продумати маркетингові ходи, не мати добре навченого персоналу, то заклад буде приреченим. Проект «Дядя Піца» – приклад успішного врахування та реалізації усіх зазначених вище моментів. Але, як каже підприємець, цей успіх потребує постійного контролю всіх процесів: від того, що лежить в холодильнику і до проблем та побажань офіціантів.

«Ми наймаємо кращих спеціалістів, а працівників вчимо як стати такими. Ми створюємо хороші умови для того, щоб у людей було бажання працювати, рости, розвиватися. Багато людей, які працювали в нас, вже самі повідкривали власні заклади, – ділиться робочими моментами ресторатор. – Все має бути спрямовано на людей і для людей. Я депутатом став тільки тому, щоб допомогти односельчанам розвинути їхню інфраструктуру».

Насамкінець Андрій Котищук побажав молоді більше пізнавати, не зациклюватись лише на одному, бути комунікабельним, займатись спортом. І памятати, що ціль досягається маленькими цілеспрямованими кроками.

Галина Мартинюк