ДО СТУДЕНТІВ – З ІСТОРІЯМИ УСПІХУ
ТА ПРОПОЗИЦІЯМИ ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ

У Луцькому національному технічному університеті 28 березня 2017 року відбулася зустріч студентів спеціальності «Обладнання легкої промисловості» з представником компанії ТзОВ «ДейріКо». Завітали до студентів начальник цеху Володимир Лягушніков та керівник служби роботи з персоналом Ольга Гережун.

ТзОВ «ДейріКо» – виробник та постачальник молочних інгредієнтів, який пропонує клієнтам у всьому світі надійне та стабільне джерело високоякісних молочних інгредієнтів. ТзОВ «ДейріКо» є першим та єдиним підприємством в Україні з виробництва сухого молока, казеїнатів натрію та кальцію.

Молодь ознайомили з діяльністю підприємства, потужностями і перспективами виробництва. Студенти мали можливість через мультимедійну презентацію побачити виробництво, обладнання, а також готову продукцію.

Представники фірми зазначили, що готові взяти на роботу молодих, активних, креативних працівників, а також запропонували студентам проходження практики для отримання знань і вмінь, які необхідні для роботи на підприємстві.

Зацікавленні в працевлаштуванні мали можливість поспілкуватися з роботодавцями під час заходу індивідуально та отримати відповіді на запитання.

Ольга Худицька,
«Центр ділового студента»