До уваги освітян Луцького НТУ: триває збір проектних ідей

20 вересня у стінах Луцького національного технічного університету відбулося розширене засідання ректора з завідувачами кафедр.

Так, під час зустрічі ректор Петро Савчук та фахівець з проектної діяльності Алла Шиманська ознайомили присутніх з другим конкурсом набору заявок по Програмі транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020, що фінансується Європейським Союзом в рамках Європейського інструменту сусідства.

Оголошено конкурс 01 серпня 2018 року і триватиме він до 31 жовтня 2018 року.

Набір проектних ідей проводиться за тематичною ціллю Спадщина:

Пріоритет 1.1 - Популяризація місцевої культури та історії;

Пріоритет 1.2 - Популяризація та збереження природної спадщини.

Основна тематика майбутніх проектів має бути спрямована на  реалізацію заходів у сфері культурної та історичної спадщини прикордонного регіону, зміцнення культурних зв'язків і транскордонної співпраці у галузі культури, історії та охорони природи.

Детальну інформацію про конкурс можна дізнатися у фахівця з проектної діяльності Алли Шиманської (E-mail: alla.shymanska@gmail.com).

Інформаційний відділ Луцького НТУ