До уваги студентів Луцького НТУ! Оголошується конкурс на кращий логотип університету!

З метою оновлення символіки Луцького національного технічного університету та створення логотипу закладу, оголошується конкурс творчих робіт «Логотип Луцького НТУ», серед студентів факультету архітектури, будівництва та дизайну.

Конкурс триватиме з 1 листопада до 1 грудня 2019 року. Роботи подаються на кафедру дизайну Анні Дідух або на електронну пошту annadidukh@ukr.net.

Вимоги до конкурсних робіт: логотип повинен бути авторським (не плагіат), а також не складатися із композицій стокових зображень; повинен виражати оригінальну ідею, що сформована на основі низки асоціативних образів. Розробку подати у вигляді презентації.

Для відбору кращих конкурсних робіт та визначення переможців буде сформована комісія у складі: Олена Ковальчук – проректор з НПР; Олександр Бондарський – декан ФАБД; Наталія Скляренко – завідувач кафедри дизайну; Кирило Ткачов – дизайнер-графік,шрифтовий дизайнер; Олег Григола – брендист; Святослав Кононець – креативний директор Mirrolab.

4 грудня комісія проведе о 14:00 комісія проведе захист відібраних конкурсних робіт та визначить переможця, який отримає грошову винагороду.

Інформаційний відділ Луцького НТУ