«ДОБРИЙ ВЕЧІР ТОБІ, ПАНЕ ГОСПОДАРЮ!»

Щороку в розпал новорічно-різдвяних свят відділ культури і мистецтв Луцького НТУ створює фантастичний настрій усьому дружньому колективу університету.

Цьогоріч віншування виявились ще більш оригінальними, ніж зазвичай. Співали старовинних колядок та бажали усіляких гараздів «політехівці» не лише для своїх колег, але й для інших навчальних закладів та працівників луцьких підприємств. А разом із колоритними учасниками вирушив і ректор Луцького НТУ Петро Савчук.

12 січня вітальний колектив у складі Алли Оленіч, Сергія Герцика, Миколи Хвищуна, Бориса Іваніщука, Марії Ковальчук, Лариси Поліщук  та студентів факультету обліку та фінансів, факультету екології та приладо-енергетичних систем завітав з різдвяними піснеспівами на ректорат, а також – на кожну кафедру та кожен структурний підрозділ рідного університету.

«Через села України ішла Божа Матір», «Рай розвився», «Добрий вечір тобі» та інші, добре відомі щирому українському люду тексти, урочисто лунали в стінах Луцького національного технічного університету.

13 січня колядники вітали колектив Технічного коледжу, який радо зустрів гостей. Того ж дня, в очікування Щедрого вечора, віншувальники сповіщали про народження Христа працівників потужних луцьких підприємств ­– Луцького ремонтного заводу «Мотор»,  Modern-Expo Group, АТ «Автомобільна компанія «Богдан Моторс», ПАТ КБ «ПриватБанк», на яких працює чимало випускників Луцького НТУ.

А вже 14 січня ансамбль «Різдвяна пісня» взяв участь у щорічному міському фестивалі «Різдвяні піснеспіви» і отримав подяку від міського голови Миколи Романюка.

Христос народився! Славімо Його!

Галина МИКИТЮК

Фото Івана СЛАТОВА,