Перейти до основного вмісту

Шановні викладачі, аспіранти, студенти!

Пропонуємо зареєструватися на онлайн лекцію професора кафедри хімії в Коледжі мистецтв і науки Університету Міссурі, науковця у галузі комп'ютерної біофізики та розробки ліків Dmitri Kireev – «Chromatin biophysics».

Дата та час: 23 травня о 19:00.

Лекція

Короткий опис до лекції:

На лекції ви дізнаєтесь як структура та динаміка хроматину впливає на регуляцію генів і клітинні функції. Учасники отримають знання про новітні методи, які використовуються для вивчення хроматину – від мікроскопії з високою роздільною здатністю до обчислювального моделювання, а також дізнаються про їхні наслідки для розуміння клітинної біології та ролі дисфункції хроматину в захворюваннях.

Лінк на реєстрацію: http://surl.li/skiwj

Dmitri Kireev — має великий досвід роботи у галузі комп'ютерної біофізики, розробці ліків та медико-біологічних наук, фокусуючись саме на комп’ютерному дизайні ліків. Досвід у галузі комп'ютерної розробки ліків здобув під час роботи у міжнародній фармацевтичній компанії Sanofi (м. Монпельє (Франція), де він обіймав посаду керівника відділу розробки ліків  та брав участь у створенні нових лікарських засобів. У 2008 році професор Кірєєв почав працювати в Університеті Північної Кароліни в Чапел-Хілл, де його команда взяла участь у більш ніж 50 проєктах з дослідження та розробки лікарських препаратів. Також в Університеті Північної Кароліни він став співрозробником протиракового препарату MRX-2843, який розпочав клінічні випробування у 2018 році. Його дослідницька діяльність зосереджена на обчислювальній біофізиці та розробці нових підходів CADD, в результаті якої він отримав більше 100 патентів у цій галузі.