Перейти до основного вмісту

Пропонуємо зареєструватися на онлайн лекцію почесного професора аграрної та прикладної економіки Науково-дослідного інституту продовольчої та аграрної політики Університету Міссурі, PhD William H. Meyers – «Principles of Agricultural Price, Policy and Trade Analysis».

Дата та час: 29 лютого о 19:00.

Лекція

Короткий опис до лекції:

Лекція ознайомить з основними причинами та інструментами державного регулювання діяльності продовольчих та сільськогосподарських ринків. Будуть представлені приклади державного регулювання разом із методами аналізу впливу такої політики на ціну, торгівлю, витрати та вигоди, а також на добробут виробників і споживачів. Як приклади будуть представлені графічні та базові економетричні інструменти.

Лінк на реєстрацію: http://surl.li/pnmlz 

William H. Meyers - основні факти про його професійне життя:

В Науково-дослідному інституті продовольчої та аграрної політики викладає курс «The EU and its Eastern Neighbors». У Школі економіки, управління та статистики Болонського університету читає лекції з продовольчої та аграрної політики, торгівлі та глобальної продовольчої безпеки. Є старшим науковим співробітником і довіреною особою Національного центру продовольчої та аграрної політики (Вашингтон, округ Колумбія).

Має ступінь доктора філософії з прикладної економіки в Університеті Міннесоти, а також є почесним професором економіки в Університеті штату Айова. Працював директором відділу аналізу сільського господарства та економічного розвитку ФАО (Рим, Італія) і консультантом регіонального офісу Європи та Центральної Азії Світового банку.

З 1991 по 2019 читав лекції з питань продовольства, сільського господарства та торгівлі в Україні. З 1997 по 2019 працював над кількома проєктами USAID та Світового банку в Україні. Провів стажування для 13 українських викладачів з 8 університетів, з більшістю з яких було укладено меморандуми про співпрацю.

Є автором і редактором таких книг: «Handbook of International Food and Agricultural Policies: Volume I» with Thomas Johnson, World Scientific Press. 2017; «Transition to Agricultural Market Economies: The Future of Kazakhstan, Russia and Ukraine» with Andrew Schmitz, CAB International, 2015; «Refocusing Agricultural and Rural Development Policies in Ukraine: Action Plan for the Road Ahead». USAID, with Demyanenko, Johnson, and Zorya, USAID, 2005.

 

Телеграм канал Ukraine Global Faculty – https://t.me/UkraineGlobalFaculty та FB сторінка - https://www.facebook.com/profile.php?id=100087972537514. Приєднуйтесь!