21.11.2023 відбулася онлайн-зустріч з робочою групою з актуалізації стратегії розвитку Волинської області на період до 2027 року. Під час зустрічі був презентований соціально – економічний аналіз Волинської області, актуалізація SWOT – аналізу Волинської області тощо. Цей захід проводиться Волинським ресурсним центром у рамках проєкту «Актуалізація стратегій розвитку шести регіонів України» та став можливим завдяки Агентству США з міжнародного розвитку (USAID) та щирій підтримці американського народу через Проєкт USAID «ГОВЕРЛА». Зміст цього заходу не обов’язково відображає погляди USAID та Уряду США.

З привітальним словом виступили Олександр Троханенко – заступник голови Волинської обласної військової адміністрації, Григорій Пустовіт – заступник голови Волинської обласної ради, Олександр Волошинський – регіональний координатор проєкту USAID «Говерла» по Львівській області, керівник напрямку стратегічного планування, Андрій Ткачук – заступник начальника управління економічного розвитку, інвестицій, туризму та курортів департаменту економічного розвитку, зовнішніх зносин та з питань туризму і курортів облдержадміністрації.

ПТЛ

Любов Ропало, консультантка зі стратегічного планування проєкту Волинського ресурсного центру за підтримки USAID «Говерла», представила  огляд процесу актуалізації Стратегії розвитку Волинської області на період до 2027 р. та актуалізацію SWOT-аналізу Волинської області.

Вероніка Бальбуза, директорка Департаменту економічного розвитку, зовнішніх зносин та з питань туризму і курортів Волинської ОВА, презентувала соціально-економічний аналіз Волинської області.

ПТЛ

На онлайн засіданні були присутні аспіранти ОП Підприємництво, торгівля та біржова діяльність Роман ОлексюкВалерій ПавшукВіталій ПавшукВладислав КозлюкВолодимир ГерилоІгор МосійчукВіктор Шермолович, аспіранти ОП Фінанси, банківська справа та страхування, магістри ОП Підприємництво та торгівля, ОП Публічне управління та адміністрування та ОП Логістика 1 курсу, викладачі кафедри підприємництва, торгівлі та логістики професор Оксана Полінкевич, професор Любов Ліпич, професор кафедри фінансів, банківської справи та страхування Олена Кузьмак, завідувач кафедри фінансів, банківської справи та страхування Вікторія Дорош.

ПТЛ

Оксана Полінкевич, завідувач кафедри підприємництва, торгівлі та логістики