У Луцькому національному технічному університеті відбулася зустріч ректора Ірини Вахович та адміністрації університету із командою педагогів Луцького ліцею №21 ім.Михайла Кравчука, на чолі із директором Олегом Ковальчуком.

Ірина Вахович привітала гостей у стінах ЛНТУ та презентувала основні напрямки діяльності і розвитку ЗВО: «Рада вас бачити у Луцькому національному технічному університеті. Сподіваюся вам тут комфортно і цікаво. Ми - патріотичний осередок, який не залежить від зовнішніх обставин та від викликів, а постійно розвивається, вдосконалюється та креативить. Наш університет з’являється у новому світлі – він цікавий, інноваційний та різноплановий».

ШколаШколаШколаШколаШкола

Ректор продемонструвала презентацію щодо діяльності ЛНТУ та його колективу. Детально розповіла про факультети та напрямки, за якими здійснюється освітній процес, позитивну динаміку, якою вирізняється ЛНТУ та інфраструктурні проекти, які вдається втілювати у життя, попри складнощі воєнного часу.

ШколаШколаШколаШколаШколаШкола

Своєю чергою, подякував за можливість перейняти цікавий досвід та посилити співпрацю між закладами освіти директор Луцького ліцею №21 ім.Михайла Кравчука Олег Ковальчук. Він висловив сподівання на подальшу взаємодію у напрямку забезпечення якості освіти, реалізації спільних ідей та напрацювань. А відтак, Ірина Вахович та Олег Ковальчук офіційно підписали відповідний меморандум про співпрацю.

ШколаШколаШколаШколаШколаШколаШколаШкола

Крім того, педагоги мали можливість оглянути навчальні корпуси, лабораторії та аудиторії ЛНТУ і стали учасниками тематичних тренінгів:
«Застосування ШІ в навчанні та викладанні» (доц..Юрій Лук’янчук); «Адаптивне лідерство керівників ЗЗСО» (проф..Наталія Вавдіюк, Таїсія Токарчук); «Інклюзивна освіта»(доц..Мирослава Купира) та «Ментальне здоров’я вчителя» (доц..Оксана Жук).

ШколаШколаШколаШколаШколаШколаШкола