ДОЦЕНТ З ЛУЦЬКОГО НТУ –
НА МІЖНАРОДНІЙ ВИСТАВЦІ У МЮНХЕНІ

З 10 по 13 травня 2016 року в Мюнхені (Німеччина) тривала Міжнародна виставка та конференція Analytica-2016.

Analytica – це міжнародне місце зустрічі для спеціалістів зі сфери інструментального аналізу, лабораторного обладнання та біотехнології. Найбільша за своєю тематикою європейська виставка-конгрес проводиться щодвароки, об’єднуючи науковців, виробників та споживачів.

На запрошення компанії «Mikrooptik GmbH», яка співпрацює з кафедрою фізики та електротехніки Луцького НТУ, участь у виставці взяв доцент кафедри Микола Хвищун.

«Насамперед, участь у виставці дала мені можливість ознайомитись із найновішими оптичними, спектроскопічними методами досліджень поверхонь напівпровідникових матеріалів, сонячних батарей, досліджень якості пластикових гранул (зокрема, наявності в них домішок). У процесі виставки можна було ознайомитися з роботою нагрівальних та охолоджених столиків, що використовуються в оптичних дослідженнях. За час тривання виставки я відвідав лекції професорів Кембриджа, Оксфорда та інших провідних ВНЗ Європи та світу», – поділився враженнями після приїзду науковець.

Підсумком участі Миколи Хвищуна у виставці є знайомство та обмін контактами з представниками передових фірм з виробництва мікроскопічного та інших видів аналітичного обладнання задля створення умов подальшої співпраці вже на рівні університету.

Галина Микитюк