ДРУГИЙ ЧЕМПІОНАТ SMART CHALLENGE
ПРЕЗЕНТУВАЛИ СТУДЕНТАМ ЛУЦЬКОГО НТУ

Вдруге на Волині компанія Smart People разом із Партнерами  українськими топ-компаніями  організовує Чемпіонат з вирішення бізнес-кейсів Smart Challenge.

20 квітня презентація проекту відбулася в Луцькому національному технічному університеті.

Студенти познайомилися з Партнерами проекту, а цього сезону це такі провідні компанії: Modern-Expo Group, Verallia Ukraine, Nestle, Молокія, ARTEFACT.St та VolWest Group.

У рамках презентації представники компаній-Партнерів Чемпіонату познайомили студентів зі своїми командами, запросили взяти участь у змаганнях та розповіли про можливості, які готують для учасників проекту.

Нагадаємо, що Smart Challenge – це проект, спрямований на виявлення і розвиток управлінських талантів через вирішення бізнес-кейсів (певних економічних, соціальних чи бізнес-ситуацій у компанії, які потребують вивчення, визначення проблеми та формування аргументованого рішення). Мета проекту – надати шанс молодим людям проявити власні управлінські таланти та отримати можливість стажування, проходження практики та навіть працевлаштування у командах компаній-Партнерів.

«Smart Challenge – це майданчик, де найпрогресивніші українські компанії зустрічаються з молодими й активними студентами, які вже мають намір почати працювати й будувати власну кар’єру, – розповідає організатор змагань, CEO Smart People Тарас Комаренко. – Наші партнери готові надати молоді можливість для розвитку та самореалізації. Перевага в тому, що комунікація представників компаній-партнерів зі студентами відбувається в невимушеній атмосфері, у формі бізнес-гри, де кожен може проявити себе».

Наразі триває реєстрація для участі у змаганнях. Зареєструватися на участь можна як індивідуальним учасникам, так і командам (3-4 студенти) до 12 травня.

Фінальне змагання Чемпіонату з вирішення бізнес-кейсів Smart Challenge відбудеться 20 травня у Луцьку. Стежити за новинами проекту ви можете у Facebook.