ДРУЖНІЙ ВІЗИТ СТУДЕНТІВ ТУРИСТІВ ДО СВОЇХ КОЛЕГ
У ПОЛІСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

14-15 грудня викладачі та студенти кафедри туризму та цивільної безпеки Луцького НТУ завітали до Поліського державного університету (м. Пінськ, Білорусь). В рамках візиту відбувся круглий стіл, де обговорювалися важливі питання, що стосуються майбутньої співпраці та обміну студентами.

Серед учасників круглого столу з української сторони були завідувач кафедри туризму та цивільної безпеки Людмила Матвійчук, доцент Михайло Лепкий, викладач ІннаТищук, а також студенти першого та другого курсу спеціальності «Туризм» факультету екології та приладо-енергетичних систем. Під час засідання круглого столу було підписано важливий документ – договір про співпрацю.

Добре продуманою була й культурна програма: екскурсії та знайомство з культурними пам’ятками м. Пінська для волинських гостей організували студенти кафедри туризму та гостинності Поліського державного університету. Для наших студентів (як вони самі в цьому зізнаються) ця поїздка залишиться в пам’яті надовго.

Інна Тищук,
куратор групи ТР-11