Зі студентами ЛНТУ зустрілися представники ПрАТ «ВГП», які представляють ТМ «Ruta», аби розповісти молоді про унікальні можливості навчання, практики та працевлаштування у провідній компанії в  галузі виробництва санітарно-гігієнічної продукції.

Разом із роботодавцями до ЛНТУ завітали фахівці Центру зайнятості, які закликали студентів до співпраці, адже спеціалісти відкриті до спілкування із молоддю, готові надавати консультації з приводу працевлаштування, проходження співбесіди чи написання резюме.

Захід відбувається за співорганізації ННЦ «Volyn Business Hub» ЛНТУ та в рамках проєкту «Прискорення інноваційної діяльності та підприємницької майстерності у закладах вищої освіти - AccEnt».

Основними спікерами заходу виступили пані Наталія, яка забезпечує напрям управління персоналом на ПрАТ «ВГП», та головний технолог Роман, який знається на виробництві і, до того ж, є випускником ЛНТУ. Вони розповіли про інженерні напрями, які забезпечує компанія, вакансії, виробничі процеси, як функціонує підприємство та власне, яку продукцію виготовляє.

РутаРутаРутаРута

ПрАТ «VGP» - один з провідних виробників паперової продукції санітарно-гігієнічного призначення з натуральної целюлози в Україні. В активі компанії більше 25 років успішної роботи в Україні та Європі. Сьогодні нашу продукцію продають у 27 країнах світу.

«В нас сучасні виробничі потужності і ми відкриті до співпраці з молодими спеціалістами,  готові навчати сучасним технологіям та запрошуємо на роботу молодих спеціалістів інженерних спеціальностей», - зауважує головний технолог.

РутаРутаРутаРутаРутаРутаРутаРута

Спікери розповіли про продукцію, яку виготовляють, а це санітарно-гігієнічні вироби: туалетний папір, паперові рушники, хустинки носові, косметичні серветки, серветки паперові, декоративні серветки під власними торговими марками та Private label (продукція, яку замовляють торгові мережі, наприклад «Метро», «Ашан», «Сільпо», «Сім23»).

Спікери-роботодавці та студенти вибудували ефективний діалог, адже компанія пропонує цікаві пропозиції навчання та працевлаштування для молоді. Водночас, студенти мали можливість напряму дізнатися тонкощі роботи на виробництві, можливості кар’єрного зростання, участь у програмі дуальної освіти, робочий графік, умови та оплату праці.

«Ми даємо вам унікальну нагоду прийти до нас на навчання, щоби стати інженером, менеджером, керівником… все залежить від вас. Ми є дуже відкриті до нових ідей та ініціатив, готові ділитися досвідом з потенційними нашими працівниками і чекаємо в нашій команді», - закликають роботодавці.

РутаРутаРутаРутаРутаРутаРутаРутаРутаРутаРутаРута