Дводенна робоча співпраця ТМ «PALCHE»
з кафедрою «Прикладна механіка»

Запорука ефективності господарської діяльності –
раціональне використання часу та засобів, а також
налагодження зв’язків з надійними партнерами

ТМ «PALCHE»

З метою подальшого проходження виробничої практики та працевлаштування студентів кафедри «Прикладна механіка» за ініціативи представників власного виробництва ТМ «PALCHE» відбулася дводенна робоча співпраця.

У перший інформаційно-ознайомчий день, вівторок 21 березня 2017 року, представники власного виробництва ТМ «PALCHE» для студентів спеціальності «Прикладна механіка» у корпусі №2 Луцького НТУ (вул.Потебні, 56) в аудиторії П120 провели презентацію – розповіли власне про підприємство, ознайомили з продукцією, яку випускають, показали перспективи розвитку на українському та європейському ринку виробництва сільськогосподарської продукції.

Продукція власного виробництва ТМ «PALCHE» користується попитом на європейському ринку, а саме запчастини для зерно-, кормо-, бурякозбиральних комбайнів, твердопаливних котлів, деревообробна техніка, спецтехніка. В асортименті представлені тільки оригінальні запасні частини зі знаками відповідності, що гарантує їх повну сумісність з технікою. Для їх виготовлення і потрібні висококваліфіковані спеціалісти, яких бачить дане підприємство у наших студентів.

Після закінчення цікавої доповіді представники власного виробництва ТМ «PALCHE» запропонували студентам спеціальності «Прикладна механіка», а саме спеціалізації «Технологія машинобудування» та «Металорізальні верстати та системи» спробувати свої сили на своєму сучасному підприємстві. Для ознайомлення з самим підприємством та наочно побачити сучасне металорізальне обладнання, продукцію та умови праці було домовлено про практичну частину презентації, а саме екскурсію на підприємство ТМ «PALCHE».

У другий екскурсійно-практичний день, середу 22 березня 2017 року, кафедра прикладної механіки зі своїми студентами відвідали підприємство ТМ «PALCHE», яке розміщене у с.Пальче, Ківерцівський район, Волинська область.

Увазі викладачам та студентам були представлені новітні технології виготовлення запасних частин до продукції ТМ «PALCHE», яка відповідає стандартам ISO. Особливо студентів вразило сучасне металорізальне обладнання, яке міститься на підприємстві та забезпечує автоматизацію та точність виготовлення продукції.

По закінченню цікавої екскурсії схвальні відгуки по організації виробництва висловили і викладачі кафедри, висловивши надію на подальшу співпрацю з сучасним підприємством ТМ «PALCHE» по залученню студентів на виробничі практики та працевлаштування.

ДЯКУЄМО ТМ «PALCHE» за цікаву, змістовну, професійно влаштовану презентацію-екскурсію та СПОДІВАЄМОСЯ на подальшу співпрацю!

P.S. Через 3 дні по закінченню екскурсії на власне виробництво ТМ «PALCHE» 4 студенти спеціальності «Прикладна механіка» дали згоду на працевлаштування.

Олександр Повстяной,
доцент кафедри прикладної механіки