ДИПЛОМ ЛУЦЬКОГО НТУ –
ДВЕРІ ДО УСПІШНОГО МАЙБУТНЬОГО

Під час навчання в Луцькому національному технічному університеті студенти щороку мають можливість навчатися в університетах та проходити стажування на підприємствах Польщі, Німеччини. Активно діє для студентів програма ERASMUS+, партнерами якої є університети Португалії, Болгарії, Польщі, Туреччини.

Наталія Динько, випускниця факультету бізнесу спеціальності «Маркетинг» одразу після отримання диплому магістра була запрошена на роботу в німецьку меблеву фірму FRANKSchranksystemeGmbH & CO.

На прохання студентської ради факультету бізнесу Наталя як успішна випускниця Луцького НТУ охоче поділилася враженнями про свої досягнення.

«Навчання на факультеті бізнесу було цікавим, і це без жодних перебільшень. Особливо запам’яталися 3, 4 та 5 курси, коли практично всі предмети викладалися суто за спеціальністю. Отримані в Луцькому НТУ знання та навички я інтенсивно застосовую зараз на практиці.

У 2013 році я отримала можливість пройти стажування в Німеччині. Це насправді був величезний досвід – як професійний, оскільки я виконувала саме маркетингову роботу (аналіз ринку, розробка реклами і каталогу), так і мовний, тому що моя німецька значно покращилася. Крім того, я багато подорожувала», – розповідає Наталя.

Сьогдні Наталія Динько – спеціаліст із маркетингу в німецькій меблевій фірмі FRANK Schranksysteme GmbH & CO. KG (Bad Salzuflen, Nordrhein-Westfallen), куди її запросили на роботу після стажування. Обов’язки Наталі – маркетингова робота (ведення кампаній в Google, робота над інтернет-магазином (дизайн, наповнення, SEO-оптимізація), робота з соціальними мережами, робота над рекламою, а також дизайнерська робота (розробка дизайну меблів за індивідуальними побажаннями клієнтів, створення нових систем шаф, які пізніше виставляються на продаж в інтернет-магазині).

«Робота надзвичайно цікава й дозволяє бути максимально сучасним. Адже ти завжди повинен бути в тренді, знати всі новинки, які з’являються в галузі інтернет-торгівлі та інтернет-реклами», – зазначила Наталя.

Насамкінець розмови дівчина зізнається, що за весь період навчання вона жодного разу не пошкодувала, що обрала самец цей факультет і цей університет для здобуття вищої освіти. «Ініційовані улюбленими викладачами та студентським самоврядуванням цікаві лекції, унікальні майстер-класи, стимулючі тренінги, різноманітні екскурсії, творчі вечори – все це тільки доповнює неймовірно приємні спогади про п’ятирічний період навчання в Луцькому НТУ», – резюмувала випускниця факультету бізнесу.

Правильно обрана професія – це не тільки відповідність здібностям та уподобанням, але й затребуваність, престижність, ефективність. Приймальна комісія Луцького національного технічного університету допоможе кожному абітурієнту зробити обгрунтований вибір професії, надавши вичерпну інформацію про факультети, наявні спеціальності, умови вступу, програми вступних випробувань, а також – про можливості подальшого працевлаштування. Подбайте про свій успіх уже сьогодні!

КОНТАКТИ ПРИЙМАЛЬНОЇ КОМІСІЇ ЛУЦЬКОГО НТУ:

43018, Україна, м. Луцьк, вул. Львівська 75

Тел.:  +38 (0332) 746111