Диспетчери «Волиньобленерго» підвищували кваліфікацію у Луцькому НТУ

Вкотре на базі Луцького НТУ відбулися курси підвищення кваліфікації для диспетчерів філій ПрАТ «Волиньобленерго». Заняття організовані відділом неперервного навчання спільно з кафедрою електропостачання університету.

В період з 13 по 17 травня слухачі мали можливість ознайомитися з будовою і принципом дії сучасної комутаційної апаратури; релейним захистом і автоматикою в електричних мережах; аналізом перспектив  оптимізації режимів електричних мереж; інноваційними концепціями у розвитку автоматизованих систем диспетчерського керування в електроенергетиці; розвитком розподільчих мереж для підвищення надійності магістральних мереж; заходами енергозбереження в районних електричних мережах; блискавкозахистом повітряних ліній електропередачі; ефективністю функціонування електричних мереж та сучасними системами обліку електроенергії. Результатами плідної роботи слухачів стали  виконані випускні роботи, які підтвердили високий рівень знань диспетчерів.

Оцінили знання слухачів та вручили посвідчення про підвищення  кваліфікації диспетчерам філій ПрАТ «Волиньобленерго»: провідний фахівець відділу неперервного навчання Ніна Тучак, начальник навчально-курсового комбінату ПрАТ «Волиньобленерго»  Ірина Мельник та завідувач кафедри електропостачання університету Юрій Грицюк.

Провідний фахівець відділу неперервного навчання Ніна Тучак

Завідувач кафедри електропос-тачання Юрій Грицюк