Дизайнери Луцького НТУ запрошують на День відкритих дверей!

16 листопада 2019 року День відкритих дверей в Луцькому НТУ – знаменна подія для дизайнерів!

Пройди Пізнавальний квест «Відчуй себе дизайнером» разом з кафедрою дизайну!

Стартуємо! Що чекає дизайнера у Луцькому НТУ! Перша локація – виставка дипломних проектів бакалаврів та науково-проектних робіт магістрів. Це презентація усіх можливостей студента-випускника та ознайомлення із специфікою підготовки студентів за спеціалізаціями «Дизайн середовища», «Графічний дизайн» та «Дизайн одягу».

Друга локація «Територія рисунку» - знайомство майбутніх вступників із чарівним світом рисунку. Чи складно буде вгадати, кому належить гіпсова голова і частини тіла? Наші викладачі розкриють таємниці конструктивної побудови та світло-тіньового моделювання гіпсових предметів та ознайомлять із особливостями проведення творчого конкурсу з «Рисунку» для вступу на спеціальність 022 Дизайн. На Вас чекає виставка робіт з рисунку за тематикою вступних випробувань! Будьте готовими до вступної кампанії-2020!

Третя локація  «Сила живопису» надихне Вас на творчість та подарує майстер-клас від відомого волинського живописця Руслана Чугая. Ви зможете спробувати себе у ролі митця, розгадати види фарб і відкрити для себе чарівний світ кольору. На Вас чекає сюрприз: Усі відвідувачі мають можливість РОЗФАРБУВАТИ собі «МОЗОК» та забрати його З СОБОЮ на згадку!!! Супроводжує кольорове дійство виставка живописних робіт за мотивами творчого конкурсу з «Живопису» для вступних випробувань! Викладачі поділяться секретами, як виконати живописну конкурсну роботу при вступі на найвищому рівні!

Четверта локація «Ідея в матеріалі» презентує зразки робіт загадкового вступного випробування з дисципліни «Композиція»! Композиції з паперу та реальні макети Вас приємно здивують. Викладачі ознайомлять з вимогами та особливостями виконання графічної композиції на площині та в об’ємі.

На переможців квесту чекає п’ята локація «Боді-арт хною». Найпопулярніший тренд розпис хною на тілі від студентів-дизайнерів  стане нагородою найактивнішим учасникам! Живе спілкування зі студентами, актуальні питання і чесні відповіді – шанс побачити і почути про Дизайн самому!

Шоста локація «Вставка живопису до Дня студента «RESIN ART» від студентів першого курсу (керівник Анна Дідух). Вражаюча техніка живопису не залишить нікого байдужим!

Сьома локація «Творче середовище скульптури – БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ». Кухню скульптора, всі творчі моменти та можливості реалізації власних здібностей розкриє волинський митець, член Спілки дизайнерів України Богдан Ясинський.

Кульмінація квесту «КУБИК – талісман Луцького НТУ»! Автор твору Богдан Ясинський розкриє глибинний зміст КУБА як переплетення форми та простору, розповість легенду його появи та специфіку створення.

Пам’ятайте! Дотик до Диплому Кубика-студента перед важливою подією у житті здійснює бажання вступника!

ДОТОРКНИСЯ до талісмана та СТАНЬ СТУДЕНТОМ Луцького НТУ у 2020 році!