ДИЗАЙНЕРИ З ЛУЦЬКОГО НТУ ВПЕРШЕ В ЖУРІ
МІЖНАРОДНОГО ФОРУМУ
ДИЗАЙНЕРСЬКИХ ШКІЛ УКРАЇНИ

12–16 жовтня 2015 р. у Харківській державній академії дизайну і мистецтв пройшов VІІІ Міжнародний форум «Дизайн-освіта 2015». Важливість цієї події важко оцінити, адже VІІІ Міжнародний форум «Дизайн-освіта 2015» один раз на два роки об’єднує кращі дизайнерські школи з усієї України. А цього року до дійства також долучились представники з Китаю та Литви.

У рамках форуму «Дизайн-освіта 2015» було здійснено численні заходи, а саме:

- сформована виставка дипломних робіт дизайнерських шкіл України та проведений конкурс дипломних проектів;

- відкритий «ХУДПРОМLOFT» (місце спілкування, взаємообміну різних дизайнерських та мистецьких професій, місце, де народжуються ІДЕЇ);

- вперше проведений конкурс зі стріт-арту «ART FEST»;

- представлена виставка арт-обєктів у приміщенні мистецтвознавчого центру «Академія»;

- проведені науково-методична конференція «Концепція сучасної мистецько-дизайнерської освіти України в умовах євроінтеграції» та студентська науково-практична конференція «Сучасне мистецтво: практики та наукові пошуки»;

- організований конкурс з Академічного малюнку;

- здійснено показ дипломних проектів у номінаціях «Дизайн одягу» та «Мультимедіа-дизайн» та численні студентські акції.

Кафедра дизайну Луцького національного технічного університету також долучилась до форуму «Дизайн-освіта 2015» і представила на конкурс кращі дипломні роботи бакалаврів та спеціалістів 20142015 років випуску. Завідувач кафедри дизайну, кандидат архітектури Оксана Пасічник брала активну участь у роботі науково-методичної конференції та презентації наукових і методичних видань. Організаційний комітет VІІІ Міжнародного форуму «Дизайн-освіта 2015» вперше запросив доцента кафедри дизайну Луцького національного технічного університету, кандидата мистецтвознавства Дмитра Авраменка до участі у якості члена журі конкурсу дизайн-проектів у номінаціях промисловий дизайн, графічний дизайн, дизайн архітектурного середовища, дизайн інтер’єру, дизайн меблів та дизайн текстилю та одягу. Такі конкурси наповнюють наше буденне життя цікавими враженнями, заряджають новими ідеями та надихають до творчості.

Оксана Пасічник,
завідувач кафедри дизайну