ЕКСКУРСІЯ МАЙБУТНІХ МЕТРОЛОГІВ
У МУЗЕЙ
ІСТОРІЇ ЛУЦЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО
ТЕХНІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ

11 грудня 2015 року студенти технологічного факультету (група МіВТ-11) під керівництвом куратора Лесі Равенець відвідали Музей історії Луцького НТУ.

У ході екскурсії студенти ознайомились з історією створення музею, зібраними ілюстративними матеріалами про становлення та розвиток навчального закладу. Екскурсанти дізналися про діяльність університету.

Студенти-метрологи дізналися, що музей утворений з метою залучення студентської молоді до вивчення історії університету формування освіченої, розвиненої особистості, сприяння вихованню патріотизму, любові до України, поваги до викладачів, до звичаїв, традицій нашого університету.

Систематично проводиться поповнення фондів музею, шляхом підбору документів, фотографій, що стосуються життя кожного факультету та його підрозділів.

На звершення студенти подякували завідувачці музею Ірині Сушик за цікаву та змістовну історичну мандрівку стежками розвитку та становлення університету.

Леся Равенець,
 асистент кафедри приладобудування