Перейти до основного вмісту

ЕКСКУРСІЯ НА ІНТЕГРОВАНИЙ
ВИРОБНИЧИЙ КОМПЛЕКС «ВІЛІЯ»

28 березня студенти технологічного факультету (групи ПМ-31, ПМ-41, ІМ-42, ПМм-51) разом з кураторами завітали на провідне підприємство аграрного комплексу Волині «ВІЛІЯ». Група компаній ТМ «ВІЛІЯ» включає ряд підприємств Волинської та Рівненської областей, що успішно працюють в різних сферах агровиробництва: рослинництві, зберіганні зернових, олійних та бобових культур, зернотрейді, борошномельно-круп’яному виробництві; тваринництві.

 На аграрному ринку більше відома материнська компанія ТзОВ «ВОЛИНЬ-ЗЕРНО-ПРОДУКТ», діяльність якої бере початок з 2001 року. З ростом та розвитком, появою різних видів діяльності виникло позиціонування компанії як сервісу, який не тільки займається переробкою зернових, а й надає послуги з продажу насіння, мінеральних добрив, ЗЗР, дизпалива, надання послуг техніки (як сільськогосподарської так і спецтехніки, транспорту), закінчуючи доведенням урожаю до кондиції, його зберіганням та продажем.

 Студенти зустрілися із провідними фахівцями компанії, серед яких – керівник департаменту якості Оксана Мандрика, керівник елеваторного комплексу Олександр Куць, начальник виробництва Ігор Хомко. Головний інженер Петро Войтович відзначив, що для досягнення високих результатів вони використовують досвід професіоналів, інновації, талант та здібності працівників, перспективні технології.

Особливо приємно було спілкуватися із випускником технологічного факультету Луцького НТУ, а сьогодні – головним енергетиком компанії Іваном Клімащуком. Цікаво було побачити, як зберігають та переробляють зернопродукти на сучасному підприємстві, обладнаному за європейськими стандартами.

Логотип компанії поєднує чотири першоелементи: Тіло, Дух, Душа, Совість. «ВІЛІЯ» обрала цей символ, бо він поєднує всі цінності, які притаманні колективу компанії. Людина, що створює продукт, об’єднана єдиним духом компанії. Вона вкладає душу і працює по совісті. Трав’яний колір – це колір надії, який уособлює життя, ріст, оновлення. Форма – овал – символізує еволюцію, енергію, інноваційність.

Представники компанії запросили студентів на сезонну роботу влітку, а після завершення навчання – на постійне працевлаштування.

Ольга Гулай,
професор кафедри матеріалознавства,
куратор групи ПМ-41