ЕКСКУРСІЯ НА ВИРОБНИЧІ ПОТУЖНОСТІ
ТОРГОВОЇ МАРКИ «RUTA»

Нещодавно студенти другого курсу спеціальності «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології» разом із доцентами кафедри Ларисою Гуменюк та Лесею Федік відвідали компанію ПАТ «ВГП» ТМ RUTA.

Зі студентами спілкувався начальник дільниці з виготовлення рулонної продукції Віталій Скаворда. Він відзначив, що компанія – один із найбільших виробників санітарно-гігієнічних паперових виробів в Україні. Підприємство повністю автономне, без жодних шкідливих викидів і зі суворим дотриманням гігієнічних стандартів.

У вересні 2014 року в компанії проведений соціальний аудит на відповідність Кодексу поведінки стандарту BSCI, в рамках міжнародної ініціативи соціальної відповідальності бізнесу. Входження підприємства в цю систему дало йому можливість постачати продукцію на європейські ринки.

Віталій Ярославович наголосив, що підприємство виробляє свою продукцію з натуральної целюлози на сучасному італійському обладнанні у відповідності до європейських стандартів якості, ISO 9001:2008, а досвід експортних поставок продукції сягає 15 років.

Студентам розповіли, що на сьогодні продукція компанії входить у ТОП-3 лідерів продажу свого сегменту в Республіці Білорусь і Казахстані, а також постачається на ринки країн Європи та Азії (Німеччини, Литви, Латвії, Естонії, Швейцарії, Молдови, Вірменії, Киргизстану, Туркменістану, Угорщини).

Екскурсанти побачили технологію виробництва основних видів продукції компанії: вологих і столових серветок, носових хустинок, а також санітарно-гігієнічної продукції категорії Privat Label (паперових рушників, туалетного паперу, косметичних серветок).

Студентів зацікавили принципи роботи автоматизованих машин, обладнання, постачання сировини. А також – можливість проходження виробничої практики, вакантні місця на підприємстві та заробітна плата.

Леся Федік,
доцент кафедри автоматизації