Студенти факультету архітектури будівництва та дизайну та інших факультетів ЛНТУ на чолі з Юлією Мельник та Олегом Верешком  здійснили виїзне заняття в рамках дисципліни «Ландшафтний дизайн» на територію тюльпанового поля «Волинська Голландія».

екскурсія

Квіткове поле займає площу понад 3 га на 35-му кілометрі траси Луцьк-Ковель, між с. Трилісці і с. Свидники Ковельського району, на землях фермерського господарства «Лілі Лайн». Вирощування тюльпанів розпочалося  ще у 2016 р. проте ідея упорядкувати їх на кшталт відомих голландських плантацій виникла саме у 2018 р. Загалом «Волинська Голландія» налічує понад 500 сортів тюльпанів. Щороку додатково висаджують по 200-300 тисяч цибулин.

екскурсія

В рамках поглибленого вивчення практичної складової дисципліни «Ландшафтний дизайн» студенти мали можливість ознайомитись з широким асортиментом тюльпанів, який налічує понад 500 сортів. Окрім того, на території знаходиться власне тепличне господарство та розсадник декоративних рослин із значним різноманіттям посадкового матеріалу. Відвідування розсадника надало студентам можливість отримати практичний досвід та розширити знання про рослини та особливості їх використання.

Юлія Мельник, Олег Верешко