16 травня 2024 р. студенти ЛНТУ відвідали товариство з обмеженою відповідальністю «ФІНКАР», яке знаходиться в м. Луцьк та спеціалізується на фінансовому лізингу транспортних засобів.

Учасниками екскурсії стали здобувачі першого (бакалаврського) рівня вищої освіти  ОП «Фінанси, банківська справа та страхування», ОП «Менеджмент», ОП «Підприємництво та бізнес-адміністрування», ОП «Логістика», ОП «Соціальне забезпечення» та другого (магістерського) – ОП «Фінанси, банківська справа та страхування» та ОП «Підприємництво та бізнес-адміністрування» разом із к.е.н., доцентом Іриною Олександренко.

ФБП ФБП

Екскурсійне заняття проводили операційний директор Олена Завгородня та HR-менеджер Мар’яна Людва (колишня випускниця Луцького національного технічного університету), які ознайомили студентів із етапами розвитку підприємства, його структурою та напрямами діяльності.

ФБП

Під час проведення екскурсії, студентів залучали до обговорення дискусійних питань, які притаманні бізнесу на сучасному етапі розвитку, а також студенти виконували певні практичні завдання в ігровій формі, де мали змогу відчути себе в ролі продавців авто в лізинг. Разом з тим, студентам запропонували обирати ТОВ «ФІНКАР» базою для проходження практики. Загалом, екскурсія була цікавою та пізнавальною і залишила масу позитивних емоцій!

ФБП

Колектив кафедри фінансів, банківської справи та страхування ЛНТУ