16 травня 2024 р. студенти ЛНТУ відвідали товариство з обмеженою відповідальністю «ФІНКАР», яке знаходиться в м. Луцьк та спеціалізується на фінансовому лізингу транспортних засобів.
Учасниками екскурсії стали здобувачі першого (бакалаврського) рівня вищої освіти ОП «Фінанси, банківська справа та страхування», ОП «Менеджмент», ОП «Підприємництво та бізнес-адміністрування», ОП «Логістика», ОП «Соціальне забезпечення» та другого (магістерського) – ОП «Фінанси, банківська справа та страхування» та ОП «Підприємництво та бізнес-адміністрування» разом із к.е.н., доцентом Іриною Олександренко.
![ФБП](/sites/default/files/inline-images/IMG_7209_0.jpeg)
![ФБП](/sites/default/files/inline-images/IMG_7211_0.jpeg)
Екскурсійне заняття проводили операційний директор Олена Завгородня та HR-менеджер Мар’яна Людва (колишня випускниця Луцького національного технічного університету), які ознайомили студентів із етапами розвитку підприємства, його структурою та напрямами діяльності.
![ФБП](/sites/default/files/inline-images/IMG_7210_0.jpeg)
Під час проведення екскурсії, студентів залучали до обговорення дискусійних питань, які притаманні бізнесу на сучасному етапі розвитку, а також студенти виконували певні практичні завдання в ігровій формі, де мали змогу відчути себе в ролі продавців авто в лізинг. Разом з тим, студентам запропонували обирати ТОВ «ФІНКАР» базою для проходження практики. Загалом, екскурсія була цікавою та пізнавальною і залишила масу позитивних емоцій!
![ФБП](/sites/default/files/inline-images/IMG_7212_0.jpeg)
Колектив кафедри фінансів, банківської справи та страхування ЛНТУ