В Луцькому національному технічному університеті продовжується Тиждень психології за організації кафедри соціогуманітарних технологій. Сьогодні тренінг для студентів проводила луцька психологиня Наталія Гаврилюк.

тренінгтренінгтренінгтренінг

На тренінгу розібрали основну тему емоційної компетентності та рефлексії: як відчувати та усвідомлювати свої емоції, емпатувати стан інших людей, свідомо взаємодіяти із суспільством. Також лектор розповіла, із яких базових емоцій формуються складні почуття та пояснила як правильно визначити джерело і причину виникнення емоцій.

В ході тренінгу студенти зіграли психологічні ігри «Поділись своїм» та «Крокодил». Знайомлячись та дізнаючись цікаву інформацію один про одного, учасники ігор мали нагоду краще зрозуміти свій внутрішній стан та набути компетенцій роботи в команді.

тренінгтренінгтренінгтренінг

На завершення, учасники поділилися своїми враженнями від проведеного заходу, зрозуміли над чим варто працювати та рефлексували піднесений настрій. Своєю чергою, Наталія Гаврилюк запросила студентів ЛНТУ  доєднуватися до їхньої групи, яка двічі на тиждень проводить безкоштовні заняття з надання психоемоційної підтримки.

Принагідно нагадуємо, що в ЛНТУ відбувається Тиждень психологої. Тож запрошуємо доєднатися до психологочного квесту, що відбудеться завтра, 25 квітня, о 13:20. Стартуємо у холі головного корпусу ЛНТУ.

тренінгтренінг