«EVENT AUTO-MOTO FANS»:
ВИБУХ АДРЕНАЛІНУ В ЛУЦЬКОМУ НТУ

19 травня вперше на території Луцького національного технічного університету відбувся захід у рамках Фестивалю науки «Event auto-moto fans».

Організаторами цього дійства є команда Спортивно-технічного клубу Луцького НТУ, машинобудівний факультет Луцького НТУ та громадська організація «Wo?y?ski Klub Automobilowy».

Глядачі шоу отримали незабутні враження від виступів стантрайдерів (екстремалів, які виконують трюки на мотоциклах), шаленої команди байкерів MC «LIONS», показових заїздів на автомобілях (drift, слалом), баггі та показу від модельного агенства «MZM Models».

Учасники виконували трюки та розповідали публіці про своє захоплення, досягнення та свого «залізного коня». Роль ведучого шоу професійно виконав студент машинобудівного факультету Сергій Фелістович.

«На цей захід завітали наші друзі, знайомі, які показали свою майстерність, – розповідає організатор дійства, голова Спортивно-технічного клубу Луцького НТУ Олександр Триндюк. – Це команди скутеристів, спортбайків, команда «Кросовий мото», крутий байкерський клуб «MC LIONS», також індивідуальні учасники – Олег Гурко на NISSAN 200SX, Ярослав Крищук на Volkswagen Golf, Андрій Владімов на Porsche 924 та інші. А виступи каскадерів ми прикрасили неймовірними дівчатами з MZM.

Цей захід відбувся без ніякої спонсорської та матеріальної допомоги інших сторін. Все чудово, ми задоволені, що подарували присутнім позитивні емоції та справжній вибух адреналіну. Дуже дякуємо нашим співорганізаторам з Wo?y?ski Klub Automobilowy, адже без них цього могло й не бути», – підсумував Олександр.

Галина Мартинюк