ФАХІВЦІ З ПЕРСОНАЛУ «СІЛЬПО»
НА ЗАХИСТІ ДИПЛОМНИХ РОБІТ ФІНАНСИСТІВ

16 червня 2016 року в Луцькому національному технічному університеті відбувся відкритий захист дипломних робіт спеціалістів факультету обліку та фінансів зі спеціальності «Фінанси та кредит».

Студенти до захисту підготували актуальні теми з високим рівнем обґрунтованості отриманих результатів. Спеціалісти презентували свої дослідження, супроводжуючи їх презентаціями, а обговорення перетворювалося на жваву дискусію, у якій взяли участь не лише члени ДЕК, але й самі студенти. Кращими роботами члени комісії визнали дослідження Наталії Легкобит та Максима Рудюка.

Оцінити напрацювання студентів Луцького НТУ завітали Олена Бебко та Олена Свистак – фахівці з персоналу мережі супермаркетів «Сільпо». Гості ознайомили присутніх з наявними вакансіями та зазначили, що одним із пріоритетів мережі є залучення на роботу талановитих і цілеспрямованих випускників, які зможуть вдосконалити свої професійні навички та особистісні якості для успішного кар’єрного росту в «Сільпо». Після захисту студенти мали можливість заповнити анкети та домовитися про співбесіду на посаду помічника керуючого одного зі сітки супермаркетів «Сільпо».

Так тримати! Любі наші випускники, ми пишаємося вами!

Колектив кафедри фінансів