Перейти до основного вмісту

Факультет бізнесу представили
на найбільшій конференції в Європі з інновацій

Асистент кафедри менеджменту та маркетингу факультету бізнесу Вікторія Левчук виграла грант, який покривав участь у 41-й найбільшій та найпрестижнішій в Європі конференції з інновацій та оптичного зв’язку ECOC – 2015. Конференція тривала з 27 вересня по 1 жовтня у місті Валенсія (Іспанія).

 

Цей масштабний науковий захід кожного року приймають у великих містах різні країни світу. Цього року – Іспанія, наступного планується проведення у Дюссельдорфі (Німечинна). Сама лише участь у заходах коливається від 1000 до 3000 євро. Виграний Вікторією грант покрив ці витрати та дозволив відвідати дискусійні панелі та виставку конференції.

 

Серед всього лише трьох грантів на участь для усіх країн світу, що розвиваються, Вікторія Левчук виграла грант на участь як єдина українка серед трьох країн-переможців, представляючи Луцький національний технічний університет, Луцьк та Україну.

 

Щоб презентувати свої дослідження, на конференцію намагаються потрапити дослідники із усього світу. Для університетів Європи вважається престижним, якщо в цій конференції беруть участь їхні студенти.

 

Великі компанії закупляють наперед запрошення для участі її працівників. Конференція включає наукові доповіді та виставкову залу продукції та технологій, де можна побачити інновації майбутнього у сфері оптичного зв’язку. Саме тому великі компанії відвідують кожного року цей захід. Від відомої німецької компанії «Айкорек» було 10 представників, і коли я поцікавилась у представників: «Чи справді для Вас цікаві доповіді науковців?», то вони відповіли так: «Тут говориться про те, де ми будемо через 10-15 років». Не дивно, що Китай настільки технологічно рухається вперед, і їхня стратегія до 2050 року – стати єдиним світовим лідером –цілком реальна. Китайці саме тут фіксують кожну технологічну інновацію, і щороку це одні із найактивніших учасників.

 

Серед тем, які обговорювали науковці на конференції: Innovations, Photonic Crystal Fibres, Data Centres, Symposium Optical Communications and Networks for Datacenters, SDN Control of Hardware Elements, Network Design, How should we design optical communication networks with flexible DSP based transceivers, Optical technologies for the exascale cloud datacenter era, Microwave Photonics, SDN & NFV:Real value with new business opportunities or research hype with unmanageable complexity, Photonic Crystal Fibres, Silicon Photonics та інші.

 

Вікторія Левчук – єдина представниця з України, зазначила, що здобувши ступінь магістра з «Управління інноваційною діяльністю», ця конференція стала для неї неймовірною можливістю отримати доступ до найсучасніших технологій на світовому ринку та зрозуміти як практично можна управляти інноваціями у майбутньому як фахівця у даній сфері. «Тут всі думки сконцентровані як розвиватися і модернізовуватися, а в Україні ж ми сконцентровані тільки на тому як захищатися і боротися. Так хочеться, щоб ми українці перейшли у гармонійний режим – коли думки зосереджені на саморозвитку і освіченості, інтелекту та мудрості. В цьому є майбутнє, і за ці категорії йде найбільша боротьба», – додала науковець.

Тарас Божидарнік,
професор кафедри
менеджменту та маркетингу