Факультет будівництва і дизайну Луцького НТУ долучився до проведення конкурсу-фестивалю «Волинська княжна 2019»

26 травня 2019 р. у Луцькому замку відбувся традиційний щорічний конкурс-фестиваль «Волинська княжна 2019».

До святкування активно долучилися студенти та викладачі кафедри дизайну та архітектури Луцького НТУ, як спонсори та співорганізатори (під керівництвом заст. декана ФБД Ольги Приступи). З 12.00 до 19.00 години було організовано креативні локації, об’єднані загальною ідеєю «Реалізуй свою мрію з кафедрою дизайну». Відвідувачі могли проявити себе як митці та дизайнери, взяти участь у різноманітних майстер-класах та воркшопах.

Найбільшу кількість відвідувачів зібрала локація «Намалюй свою мрію» від дизайнерів-першокурсників під керівництвом доц. Н. Скляренко. А реалізувати цю ідею допомагали студенти групи АМ-11 разом із куратором І. Абрамюк, які придбали і підготували повітряні кульки. На них кожен охочий міг намалювати свою мрію! Кульки, брендовані логотипом кафедри дизайну та архітектури, отримали усі учасники майстер-класів. Як зазначила завідувач кафедри ДіА доц. О. Пасічник, цей захід став гарною нагодою для профорієнтації.

Майстер-клас «Декорування тарілок» (керівник Ольга Романюк) зібрав навколо дітей і батьків. З окремих елементів вони конструювали замок власної мрії. Виготовлені тарілки діти отримували у подарунок. Відвідувачі з дітьми мали можливість побудувати місто своєї мрії, намалювавши власний будинок, та приклеїти його на території імпровізованого міста (керівник Зоряна Рубан).

Значною популярністю користувалася локація «Тату хною», організована студентами старших курсів. Сучасні дизайнерські тату виконував Влад Ільчук.

Студенти кафедри дизайну та архітектури Дмитро Березюк та Іван Стельмах влаштували виставку-продаж волинських народних автентичних інструментів, які виготовляють власноруч.

На території замку Любарта діяли художні пленери під керівництвом Юлії Бондарчук та Зоряни Рубан. Студенти кафедри дизайну та архітектури робили замальовки архітектурних та природних мотивів давнього замку, демонструючи високий рівень підготовки фахівців.

Кафедра дизайну організувала цікаві виставки студентських робіт з рисунку та живопису, що прикрасили територію замку. Щиро вдячні усім студентам та викладачам, що допомагали в організації та проведенні дійства!

Кафедра БЦІ на своїй локації представила 3-х метровий макет мосту за проектом Леонардо да Вінчі (виконавці Д. Кислюк, В. Самчук, Р. Пасічник за ініціативи зав. кафедрою О. Ужегової), який пройшов випробування на міцність  і дорослими і дітьми. Можливості матеріалу присутні вивчали на прикладі кінетичного піску, який привабив багатьох своєю структурою і пластичністю. Справжні архітектурні шедеври стали результатом праці маленьких будівельників! А професійні досягнення секції МБГ присутні могли побачити на макеті історико-культурного заповідника «Старий Луцьк», виконаного під керівництвом Б. Боярчука.

Декан Олександр Бондарський став учасником багатьох майстер-класів і відвідав усі локації ФБД. Він щиро подякував усім викладачам і студентам, завдяки яким присутні отримали багато яскравих позитивних емоцій!

Заступник декана ФБД Ольга Приступа,

доц. Наталія Скляренко