Факультет обліку, лінгвістики та права – на Дні здоров’я
28 вересня на відпочинковій базі у с. Боголюби відбувся чудовий захід - День здоров'я факультету фінансів, обліку, лінгвістики та права.
Ідейним натхненником заходу виступило керівництво факультету, а викладачі і студенти з радістю його підтримали. У результаті відбулося незабутнє свято з активними іграми та змаганнями. Усі разом грали волейбол, футбол, перетягували канат, брали активну участь у конкурсах.
«Фішкою» Дня здоров'я стали дуже смачні уха та шашлик від декана факультету Андрущака Ігоря Євгеновича. Колектив кафедри обліку і аудиту щиро дякує усім «за компанію» і сподівається, що започаткований захід стане хорошою традицією!
Колектив кафедри обліку і аудиту Луцького НТУ