Перейти до основного вмісту

В ЛНТУ продовжується традиція засідання читацького клубу, де студенти та викладачі, любителі книги, збираються за єдиним круглим столом, аби обговорити прочитану літературу та знайти, крізь друковані сторінки, сенси життя.

Тут однодумці діляться своїми враженнями від прочитаних книг; проводять паралелі між історіями, надрукованими на сторінках та історіями прожитими нами; знаходять особисте натхнення та шукають власну мотивацію. 

Цього разу засідання читацького клубу пройшло під сонячними весняними променями у теплій та дружній атмосфері. Зустріч була розділена на дві частини, кожна з яких мала свою унікальну тему для обговорення.

читацький клуб читацький клуб читацький клуб читацький клуб

У першій частині зустрічі дискутували про головні ідеї відомого філософа, психолога, психоаналітика, автора відомої книги «Мати або бути» Еріка Фромма. Зокрема, про те, що наше життя — це два вектори існування: перший — «мати», зумовлений жагою примноження, культом споживання, реклами та маркетинговими хитрощами, та другий вектор — екзистенціальне «бути», спрямоване всередину себе, бажання осягнути суть.

У другій частині ділилися враженнями від прочитаних книг у жанрі детективу. А саме, такі автори як Агата Крісті, Артур Конан Дойл не залишили байдужими жодного учасника клубу.

Значний інтерес викликав детективний трилер Алекса Міхаелідіса «Мовчазна пацієнтка». Учасники обговорювали сюжетні повороти, характери героїв та загальні особливості детективного жанру.

читацький клуб читацький клуб читацький клуб читацький клуб

Засідання було дуже плідним і надихаючим, кожен учасник отримав можливість висловити свої думки та поділитися враженнями від прочитаних книг. Дякуємо всім, хто долучився до нашої зустрічі, і запрошуємо на наступне засідання, яке обіцяє бути не менш цікавим і змістовним.

Більше того, любителі книги вирішили зустрічатися протягом цілого літа. Отож наступна зустріч відбудеться 25 червня (вівторок) о 13:00 у читальному залі бібліотеки та продовжиться у внутрішньому дворику університету. Що читаємо і обговорюємо? У першій частині (наукова література) – Е.Фромм «Втеча від свободи». У другій частині – книгу, у якій є історія про кулінарні традиції, їжу, а також професію кулінара. До кожної книги (новий експеримент) часники клубу повинні виписати 5 цитат (щонайменше). Також діє незмінне правило: якщо є прочитана книга і ви прагнете поділитися враженнями від неї, приходьте та розповідайте, навіть якщо вона відрізняється від обраної тематики зустрічі!

читацький клуб читацький клуб читацький клуб

Доцент Ольга Піменова;

Відділ іміджу та промоції