Луцький національний технічний університет є одним із 10 українських ЗВО, які є партнерами проекту «Європейський консорціум інноваційних університетів для України (ECIU4Ukraine). Проєкт ECIU4Ukraine фінансується Національним агентством академічних обмінів (NAWA).

Це проєкт підтримки українських університетів з метою залучення їх до діяльності європейських університетів.

Метою проєкту є залучення українських партнерів до діяльності Європейського університету шляхом підтримки співпраці та академічного обміну.

Тривалість -12 місяців (1 січня 2023  по 31 грудня 2023).

8 грудня відбулась фінальна конференція проекту за участі запрошених гостей, представників від університету-координатора та представників від українських ЗВО-партнерів.

Польща

Поважними гостями були: Катажина Алексі - директор Відділу інституційних програм для закладів Національного агентства академічних обмінів; Кшиштоф Юзвік – професор, ректор Лодзького технічного університету та Вітольд Павловський – професор,  проректор у справах студентів Лодзького технічного університету.

Учасниками фінальної конференції від ЛНТУ були: Надія Ковальчук - перший проректор, Тетяна Корнейко -менеджер проекту від ЛНТУ, начальник відділу міжнародних зв’язків та Сніжана Мартиньчук - фахівець відділу міжнародних зв’зків.

Польща

З вітальним словом виступив Кшиштоф Юзвік - професор, ректор Лодзького технічного університету, Дорота Пьотровська - директор Центру міжнародного співробітництва Лодзької Політехніки, Дарія Бобовкіна - керівник відділу ECIU в Лодзькому технічному університеті.

Польща

Університети партнери мали змогу поширити власний досвід отриманий під час проекту серед колег та запрошених гостей. Учасники розповіли про переваги та  виклики які виникли під час реалізації проекту, а особливо про цінні знання, які отримали.

Також під час відкритої дискусії на тему «Що ми можемо ми зробити для України зараз?» кожен з представників від українських ЗВО-партнерів висловили свої думки щодо ймовірних шляхів/заходів для перспективної співпраці; вказали на критичні  потреби задля забезпечення якісного надання освітніх послуг, які виникли через повномасштабне вторгнення.

Польща

Директор Відділу інституційних програм для закладів Національного агентства академічних обмінів Катажина Алексі висловила підтримку Україні і вказала які напрямки діяльності є найприорітетнішими для фінансування Національного агентства академічних обмінів у 2024 році.

Протягом року реалізації проекту академічна спільнота Луцького національного технічного  університету отримала різносторонню  підтримку та неоцінений досвід від Польського національного агентства академічних обмінів, Лодзького технічного університету.

ЛНТУ отримав гуманітарну підтримку у вигляді техніки задля якісного забезпечення освітнього процесу. А також учасники тренінгів та воркшопів в рамках проекту отримали передовий досвід та нові знання щодо сучасних освітніх методів та форм. Студенти, які брали участь у літніх школах мали змогу інтегруватись у європейське освітнє середовище.

Відділ міжнародних звʼязків