Фінансовий квест англійською мовою
З 14 до 20 березня 2016 року Україна вчетверте приєдналась до міжнародної ініціативи Global Money Week, в рамках якого у різних країнах світу відбудуться заходи для дітей та молоді з метою підвищення обізнаності про важливість фінансової освіти і фінансової інтеграції. Цікавим та важливим є те, що у 2016 року темою Global Money Week є: «Бери участь. Заощаджуй розумно!».
Проведення Всесвітнього тижня грошей у ЛНТУ передбачає організацію та проведення на волонтерських засадах для студентів – інтерактивних навчальних занять з фінансової грамотності у самому навчальному закладі та за його межами. Відомо, що впровадження інноваційних технологій та методик навчання сприяє різнобічному розвитку студентів, зацікавленості викладачів. Однією з таких методик, яка вчить знаходити необхідну інформацію, піддавати її аналізу, систематизувати та вирішувати поставлені задачі є квест.
Ініціативу провести фінансовий квест англійською мовою на тему історії грошових одиниць країн Європейського Союзу для студентів факультету обліку та фінансів і факультету проявили викладачі школи англійської мови та інтелектуального розвитку «Шерлок». Любов Шихотарова самостійно підготували методичні матеріали, розробила сценарій тематичного заняття в межах тематики Глобального тижня грошей 2016 в Україні. Студенти активно спілкувались англійською мовою, відгадуючи країну, назву грошової одиниці.
Проведення квесту дозволяє розвивати активне фінансове пізнання студентів, сприяє розвитку їх креативного мислення, навчає долати проблеми та труднощі, а саме застосовувати свої знання на практиці в нестандартних ситуаціях, розвивати інтерактивні здібності.
Наталія Вавдіюк,
завідувач кафедри банківської справи