Перейти до основного вмісту

У рамках заходів з реалізації проекту HEin4.0 «Посилення ролі ЗВО у промисловій трансформації в контексті парадигми Industry 4.0 у Грузії та Україні», (координатор від ЛНТУ - завідувач кафедри матеріалознавства Мельничук М.Д.) делегація ЛНТУ  у складі декана ФММТ Ткачук Валентини, завідувача відділу аспірантури та докторантури  Боярської Інни та головного бухгалтера Рудь  Катерини відвідали Політехнічний університет м. Порту.

ПортугаліяПортугаліяПортугалія


Партнери презентували свої результати в межах проекту, ділилися досвідом впровадження диджіталізаціі у навчальний процес, оновлення освітніх програм, презентували приклади використання сучасних трендів сталого розвитку у життєдіяльність університетів.

ПортугаліяПортугаліяПортугалія


На заключній координаційній зустрічі учасників проекту позитивні відгуки отримала доповідь Мельничука М.Д. за результатами, які втілені в ЛНТУ. Зокрема, це відкриття навчальної лабораторії з сучасним обладнанням «Smart Factory LAB», впровадження курсів для бакалаврських, магістерських та PhD програм (Менеджмент Індустрії 4.0, Цифрова трансформація, Адитивні технології та матеріали, Цифрова трансформація виробництва), публікація двох посібників («Менеджмент індустрії 4.0», «Адитивні технології та матеріали»), проведення численних тренінгів та семінарів тощо. 
 

ПортугаліяПортугалія


Міжнародна проектна робота - це гарна можливість для власного розвитку, впровадження кращих практик викладання, обмін актуальними освітніми та науковими ідеями, знайомство із знаними ЗВО та чудовими високопрофесійними викладачами.

ПортугаліяПортугалія


Декан ФММТ Валентина Ткачук