У Луцькому національному технічному університеті триває акція, присвячена Дню пам'яті загиблих захисників України. Це важливий захід, покликаний вшанувати пам'ять героїв, які віддали свої життя за свободу та незалежність нашої держави.

день пам'ятіпам'ять

день пам'яті

Символом цієї акції стали маленькі соняшники, які кожному учаснику прикріпляли до одягу. Соняшник, що став одним із символів стійкості та незламності українського народу, символізує життєдайне світло і пам'ять, яку ми зберігаємо в наших серцях.

день пам'ятідень пам'яті

Також відбулося урочисте вшанування пам'яті загиблих захисників біля стенду Героїв, розташованого на Театральній площі. У заході взяли участь студенти ЛНТУ на чолі із ректором університету Іриною Вахович. Учасники вшанували героїв хвилиною мовчання, поклали квіти та висловили глибоку шану тим, хто віддав своє життя за незалежність і свободу України. Цей момент став ще одним символом єдності та патріотизму українського народу.

день пам'ятідень пам'ятідень пам'ятідень пам'ятідень пам'ятідень пам'яті

Ця акція не лише нагадує про важливість збереження пам'яті про героїв, але й об'єднує усіх нас навколо спільних цінностей. ЛНТУ вкотре демонструє свою патріотичну позицію, підтверджуючи, що пам'ять про захисників України назавжди залишиться в наших серцях.

Герої не вмирають!

день пам'ятідень пам'ятідень пам'ятідень пам'ятідень пам'ятідень пам'яті