У Луцькому національному технічному університеті відбулися збори трудового колективу, які розпочалися з хвилини мовчання на знак вшанування пам'яті загиблих воїнів та працівників університету, що відійшли у засвіти цього року. Цей символічний момент нагадав присутнім про важливість єдності та підтримки у ці складні часи.

зборизборизбори

На порядку денному були два головних питання: готовність університету до нового навчального року та хід реалізації стратегії розвитку ЛНТУ на 2021-2026 роки.

Так, ректор ЛНТУ Ірина Вахович підсумувала хід реалізації стратегії розвитку університету, яка має на меті створення потужного, висококонкурентного, вільного та комфортного освітньо-наукового простору. «Стратегічна мета ЛНТУ полягає у формуванні інноваційного «полюсу росту» Волині, що реалізує формулу «освіта – наука – бізнес – влада», - наголосила ректор.

збори

Особливу увагу було приділено вдосконаленню освітнього процесу відповідно до вимог часу, потреб студентства та ринку праці. Ректором було зазначено, що за останній рік університет значно розширив академічну мобільність студентів та викладачів, відкрив 8 нових освітніх програм, активізував практику запрошення гостьових лекторів та розвинув дуальну освіту. У планах на майбутнє – ще більше розширити академічну мобільність, підвищити рівень володіння іноземними мовами серед студентів і викладачів, запровадити електронні журнали відвідувань та забезпечити модернізацію аудиторного фонду.

зборизборизбори

Наступним стратегічним напрямом є нарощення наукового потенціалу університету. Особлива увага приділяється мотивації науковців, що сприяє розвитку наукових досліджень і підвищенню міжнародного авторитету університету.

Під час доповіді Ірина Вахович відзначила, що важливим елементом стратегії є комплексна інфраструктурна модернізація університету. Було успішно проведено ремонтні роботи в гуртожитку №1 (встановлено сучасні ліфти), відкрито сучасний простір «MeetLab», створено молодіжний центр і ветеранський хаб, укріплено та модернізовано корпуси, а також завершено реконструкцію корпусу Б.

зборизборизбори

На завершення, ректор університету подякувала всьому колективу за натхненну та душевну роботу, підкресливши, що успіх університету – це спільна робота кожного. Завдяки злагодженій командній роботі ЛНТУ продовжує рухатися вперед, реалізуючи амбітні плани та проєкти, що зміцнюють позиції університету як провідного освітнього та наукового центру Волині.

зборизборизбори

«Маю щиру надію, що наступний навчальний рік буде не менш динамічним і продуктивним, і закликаю колектив до подальшої спільної роботи задля досягнення нових вершин», - підсумувала Ірина Вахович.