Сьогодні, під час засідання вченої ради Луцького національного технічного університету були підведені підсумки минулого навчального року, окреслено нові напрями діяльності та сформовані стратегічні завдання і цілі на наступний навчальний рік.

вчена радавчена радавчена рада

Крім того, відбулося урочисте вручення диплома доктора наук Імбірович Наталії Юріївні. Вона здобула цей науковий ступінь завдяки своїй наполегливій роботі та значним досягненням у науковій сфері, чим зробила вагомий внесок у розвиток науки, і отримання звання доктора наук є важливою віхою в її кар’єрі.

вчена радавчена рада

Крім того, під час засідання були вручені контракти завідувачам кафедр:

• Нужній Оксані Анатоліївні;
  • Дударєву Ігорю Миколайовичу;
  • Кабаку Віталію Васильовичу;
  • Ліщині Наталії Миколаївні.
вчена радавчена радавчена радавчена радавчена рада

​​​​​​​Особливої уваги також заслуговує призначення нового директора бібліотеки ЛНТУ – Поліщук Наталії Петрівни. Її досвід і професіоналізм сприятимуть подальшому розвитку бібліотечної справи університету та покращенню доступу до наукових і освітніх ресурсів для студентів і викладачів.

вчена радавчена радавчена радавчена рада

Вітаємо всіх зі значними досягненнями та бажаємо успіхів у подальшій діяльності на благо університету та наукової спільноти!

вчена рада