«Горджусь, що я – випускник Луцького НТУ»

З такими словами 24 вересня 2015 року до студентів факультету бізнесу завітав перший заступник міського голови Тарас Яковлев. Представив шанованого гостя, який сам двічі (!) став випускником Луцького НТУ та запросив до відкритого діалогу декан факультету – Тарас Божидарнік.

Темою бесіди стали актуальні для студентської громади питання – роль молоді в розвитку міста, облаштуванні його благоустрою на рівні як ідейному, так і практичному, можливості працевлаштування тощо. Особливу увагу було зосереджено на впровадженні проектів, які ініційовано Європейським союзом або самою міською владою. У співпраці з Польщею та Білоруссю, як повідомив посадовець, Луцьк освоїв уже 50 проектів. Найбільше зацікавлень в студентів викликав «Конкурс місцевих ініціатив», який відбувся влітку і на який першими зреагувала саме молодь.

Обговорюючи перспективи розвитку соціальної, економічної, туристичної інфраструктур Тарас Яковлев проаналізував переваги та недоліки Луцька та розповів про можливі варіанти вдосконалення його функціонування як єдино злагодженого організму.

Найперше, до чого прагне залучати міська рада молодь – це обговорення та складання стратегії розвитку міста. Також молодих фахівців охоче приймають на стажування та проходження практики у відділах міської ради.

Тарас Яковлев закликав студентську громаду активно брати участь в написанні та реалізації проектів, адже такий вид роботи допомагає визначити свої цілі в житті. «Будьте активними! І памятайте, що активна меншість завжди управляє пасивною більшістю», – наголосив насамкінець заступник мера.

Галина МИКИТЮК