Гостьова зустріч з лекторами Вишеградської четвірки

З 2015 року у Луцькому національному технічному університеті реалізовується грантовий проект Вишеградської четвірки «Досвід Вишеградської IV у стимулюванні розвитку малого бізнесу», ініційований кафедрою фінансів. За умовами проекту, у період з 24 по 30 жовтня у Луцькому національному технічному університеті перебував гостьовий лектор Марчін Жук з Польщі (Люблінська політехніка).

На разі з 31 жовтня по 6 листопада перебуває гостьовий лектор з Словакії (Університет економіки в Братиславі) Анета Бобенік-Хінтосова, яка ознайомлює студентів нашого університету з особливостями ведення малого бізнесу у Польщі, Словакії, Угорщині та Чехії.

Лекції проводяться у корпусі на Софії Ковалевської, в ауд. К 200.

Тематика лекцій стосується питань організації малого бізнесу у країнах Вишеградської четвірки, особливостей оподаткування діяльності підприємств та фізичних осіб, залучення іноземних інвестицій у країнах V4, аналізу макроекономічного середовища ведення малого бізнесу в країнах V4. Студенти мають змогу ознайомитись з проблемами та перспективами розвитку малого підприємництва у країнах, що знаходяться на наступному етапі трансформації економіки, порівнюючи вітчизняні та європейські механізми та умови ведення бізнесу.

Лекції проводяться англійською мовою, що дозволяє студентам не лише освоїти матеріал, а й отримати мовну практику.

Ірина Вахович,
завідувач кафедри фінансів