І ще про здобутки студентів Луцького НТУ

16 квітня 2015 року в Кіровоградському національному технічному університеті відбувся традиційний «День науки». Протягом дня в стінах КНТУ проходили фінали трьох всеукраїнських студентських олімпіад зі спеціальностей, пов’язаних із галузями агропромислового комплексу та всеукраїнська наукова конференція студентів, аспірантів. Загалом у наукових заходах взяли участь представники дев’ятнадцяти вищих навчальних закладів України.

Взяли участь і студенти Луцького НТУ. Так, в II турі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Машини та обладнання сільськогосподарського виробництва» дуже добре себе представили студенти Юрій Башук М-51(ОСВ) та Максим Бабич М-43(ОСВ). Призове, 2-ге місце зайняв Максим Бабич.

І місце виборов Валерій Телятник (Кіровоградський національний технічний університет), а ІІ отримали наш студент Максим Бабич, Олександр Сподоба з Національного університету біоресурсів і природокористування України та Сергій Захаров (Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенко).

ІІІ місце розподілили Дмитро Гіржев (Миколаївський національний аграрний університет), Анастасія Полудень (МНАУ), Сергій Кіріченко (Сумський національний аграрний університет), Ігор Коченко (Ніжинський агротехнічний інститут НУБіП України).

Окрім того, доповідь Максима Бабича «Розробка методів та моделювання засобів енергозбереження процесу сушіння сої» на Всеукраїнській науково-практичній конференції студентів, аспірантів та молодих учених «Досягнення та перспективи галузі сільськогосподарського виробництва» була оцінена 2-им місцем. І місце виборов Андрій Сіменянс (Вінницький національний аграрний університет).

Вітаємо Максима та бажаємо йому нових наукових перемог!

Руслан Кірчук,
доцент кафедри