«І я там був, мед пив, по вусах текло, а в рот не попало!»

Студенти напряму підготовки «Туризм» відвідали «Медову хату» та скуштували один з Волинських регіональних продуктів – питний мед, що відомий ще з князівських часів.

Цікавою і змістовною була розповідь Володимира Дмитрука, голови Братства бджолярів Землі Волинської «Ройовий Стан», голови Волинського обласного осередку ГО «Гільдія медоварів України» та почесного пасічника України. Відомий бджоляр розповів, що в медові є все необхідне для організму людини. Він містить багато корисних ферментів.

Марія Шотік розповіла про косметику, яку можна... їсти. «Якраз така косметика – дуже корисна, – каже пані Марія Шотік, яка гостинно прийняла нас у «Медовій хаті». Наші засоби – це результат втілення рецептів народної медицини, народної косметики. Унікальна наша продукція саме тим, що мед – безцінне джерело здоров’я, довголіття і краси».

Студенти із задоволенням дегустували медові смаколики та зробили такий висновок:

Нічого смачнішого в житті не куштували! «Медова хата» – перевірено та рекомендовано!

Викладачі та студенти напряму підготовки «Туризм» Луцького НТУ щиро вдячні найкращим волинським пасічникам Володимиру Дмитруку, Марії та Антону Шотік за цікаву та змістовну екскурсію.

Людмила Матвійчук,
професор кафедри охорони праці