Іменинники ЛНТУ: вітаємо наших колег із Днем народження

Сьогодні відзначають День народження одразу троє талановитих науковців та керівників. Ми раді вітати завідувача кафедри архітектури та містобудування Інну Абрамюк, керівника бізнес-інноваційного центру Любов Федорусь та голову Наукового  товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених  ЛНТУ Миколу Поліщука.

Пишаємося вашими здобутками і науковими досягненнями, шануємо ваші таланти й професійні злети та цінуємо кожного з вас. Ваша порядність і щирість дарує ближнім відчуття довіри та впевненості, а управлінські якості гуртують поряд із вами професійну команду однодумців.

Від усього колективу Луцького НТУ зичимо іменинникам міцного здоров’я, сімейного затишку і добробуту, професійного зростання і максимальної реалізації цікавих мрій. Яскравих вражень та справжньої насолоди від життя!

З повагою, ректорат та колектив Луцького НТУ