Інформаційна зустріч «Можливості академічного обміну» для студентів  ФЕТЕ

З можливостями академічної мобільності в Луцькому НТУ ознайомилися студенти 2 та 3 курсів факультету екології, туризму та електроінженерії  13 квітня цього року. На інформаційній зустрічі, яку провела заступник декана ФЕТЕ Федорчук-Мороз В.І., студенти дізналися про можливості семестрового навчання для бакалаврів спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» в Люблінській політехніці, курси польської мови, а також особливості проходження практики та про програму подвійного диплому в цьому навчальному закладі.

Також доповідач навела перелік освітніх програм для бакалаврів, які можуть вивчати наші студенти, якщо зголосяться на програму обміну згідно угоди про співпрацю в університеті «Лодзька політехніка».

Ознайомилися студенти з можливістю безкоштовного навчання в університеті Томаша Баті в м. Злін, Чехія, а саме про вимоги до кандидатів на обмін, терміни подачі документів, перелік освітніх програм та інші питання.

Бакалаври спеціальностей 101 «Екологія», 241 «Туризм» та 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка», які володіють англійською мовою на рівні В2, мають можливість один чи два семестри навчатися в Португалії, в Політехнічному інституті Браганси. Крім того, відповідно до умов конкурсу студенти-магістри деяких спеціальностей, зокрема, екологи, запрошуються взяти участь у програмі подвійного диплому та навчатися в цьому ЗВО протягом 10 місяців 2019-2020 року.

Валентина Федорчук-Мороз розповіла студентам про можливості отримання стипендії імені Стефана Банаха українськими студентами, наголосила на тому, що дедлайн подачі заявок на стипендію до 30 квітня цього року.

На завершення зустрічі декан факультету екології, туризму та електроінженерії Владислав Волинець наголосив, що в Луцькому НТУ діють мовні клуби, де хлопці та дівчата можуть покращити рівень знань з іноземної мови. Він висловив сподівання, що дана зустріч допоможе нашим студентам долучитися до академічної мобільності, порівняти навчання в Україні і за кордоном, познайомитися з культурою та традиціями інших країн.

Валентина Федорчук-Мороз, заступник декана ФЕТЕ.