ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ –
НА ВАРТІ ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ МОЛОДІ

У Луцькому національному технічному університеті 19 травня 2016 року проведено тренінг-семінар для студентів-магістрів факультету обліку та фінансів і факультету бізнесу на тему: «Можливості для випускників з використанням нових інформаційних технологій» за участю менеджера проектів громадської організації «Волинські перспективи», координатора навчального центру «IDEA» Наталії Литвиної. Захід організовано за підтримки Центру ділового студента Луцького НТУ.

Фахівці Луцького міського центру зайнятості ознайомили студентів-випускників з особливостями працевлаштування молоді в сучасних умовах, актуальними вакансіями та послугами служби зайнятості.

Наступна частина заходу мала практичне спрямування і полягала у написанні резюме. Тренер повідомила правила написання резюме, акцентувавши увагу на типових помилках при його оформленні. Майбутні випускники мали змогу скласти резюме з врахуванням тих особливостей, що виділять їх серед інших шукачів роботи та пришвидшать працевлаштування.

Корисним для присутніх стало знайомство з безкоштовними можливостями та онлайн-інструментами для початку кар’єри. Випускників поінформували про змістове наповнення ресурсного центру «Гурт», де щоденно оновлюється інформація про тренінги, участь у яких відкриє нові професійні горизонти для майбутніх фахівців.

Деканат факультету облік та фінансів