У Луцькому національному технічному університеті відбулася мистецька виставка студентів-дизайнерів, яка організована за проектом AccEnt. «Інтелектуальна власність – запорука до інновацій та розвитку» - основна тема плакатів, які власноруч створили здобувачі кафедри архітектури і дизайну.

ФАБД ФАБД

Привітала студентів із успішним представленням творчих робіт проректор з НПР та досліджень Олена Лютак: «Наука базується саме на інтелектуальній власності, її захист - надзвичайно важлива складова. Всі ми розуміємо значення плагіату і сьогодні я вражена високим рівнем і якістю робіт студентів першого курсу. Тому надіюся, що ви нас й надалі дивуватимете презентацією».

ФАБД ФАБД

Декан факультету архітектури, будівництва та дизайну Олександр Андрійчук наголосив, що здобувачі освіти вивчають дисципліну Основи наукових досліджень, а відтак знаходять розуміння важливості інтелектуальної власності, дотримання відповідного законодавства й принципів доброчесності. Власне, розуміння важливої теми креативні студенти мали нагоду представити у мистецтві.

ФАБД ФАБД ФАБД

За словами заступника декана ФАБД Ольги Приступи, роботи виконували студенти першого курсу. Вони знайомилися з різними аспектами правової діяльності, осмислювали правові аспекти захисту інтелектуальної власності, ознайомлювалися із правовим полем в Україні та в світі. Техніка, при розробці плакатів, використана дуже різна, та, здебільшого охоплює комп’ютерні варіанти.

Відтак, студенти презентували свої роботи, розповіли про ідею, відтворену на плакаті, процес створення робіт і власне бачення й розуміння туми захисту інтелектуальної власності.

ФАБД ФАБД ФАБД ФАБД ФАБД ФАБД