Підходить до завершення третій день  ІТ-Boot camp для студентів та викладачів Чернівецького національного університету ім..Юрія Федьковича.

Boot camp - нова традиція у Луцькому національному технічному університеті, яка отримала успішний старт і продовжує гуртувати ініціативних, талановитих і яскравих студентів у надійному партнерстві, цікавих обмінах та перспективах.

У рамках освітнього табору, впродовж трьох днів в ЛНТУ перебували студенти та викладачі Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича. Основною темою весняного Boot camp 2024 в ЛНТУ стала цифровізація та інформаційні технології. Тож організатором обміну виступив факультет комп’ютерних та інформаційних технологій ЛНТУ.

ЧНУчну чну

Першого дня, учасників обміну одразу змусили закохатися у Луцьк, адже для них влаштували вечірню екскурсію Старим містом та ознайомили із унікальною локацією древнього Лучеська – Окольним замком.

Другий день ознаменувався знайомством колективів обох університетів. Так, привітала учасників Boot camp ректор ЛНТУ Ірина Вахович, про освітні програми та можливості факультету комп’ютерних наук та інформаційних технологій розповіла декан Інна Кондіус, а історією, розвитком та перспективами ЧНУ ім..Юрія Федьковича поділилася заступник директора навчально-наукового Інституту фізико-технічних та комп’ютерних наук Маргарита Рождественська.

Більше того, чернівецька делегація мала нагоду ознайомитися з інфраструктурою ЛНТУ, долучитися до екскурсії університетом, побачити його аудиторії, лабораторії та інноваційні хаби, оглянути оновлений спорткомплекс та вуличний лекторій.

чну чну чну чну чну чну чну чну чну чну чну

Науковці ЛНТУ та ЧНУ взяли участь в обговоренні програм внутрішньої мобільності у межах 12 (Інформаційні технології) та 17 (Електроніка, автоматизація та електронні комунікації) галузях знань.

Тим часом, студенти Чернівецького національного університету познайомилися зі студрадою ЛНТУ та студрадою ФКІТ. Наші здобувачі освіти продемонстрували детальну презентацію щодо діяльності студентського осередку, наукової роботи, дозвілля, участі у заходах місцевого та Всеукраїнського масштабів, волонтерства та благодійної справи. Одночасно, перейняли досвід чернівецької студентської молоді.

Нікого не залишив байдужим візит на одне з найпотужніших підприємств Волині, відоме далеко за межами держави –ТОВ «Mint Innovation», що функціонує на базі Modern Expo. Привітав гостей і побажав молоді працювати, розвиватися та рухатися вперед директор Modern Expo Петро Пилипюк. Натомість, фахівці компанії презентували інноваційні розробки, які вражають світ і над втіленням яких працюють наші українські ІТівці, а студенти ЛНТУ продемонстрували результати проекту, який реалізовували під егідою підприємства.

чну чну чну

чну чну чну чну чну чну чну чну чну

Третій день Boot camp в ЛНТУ був наповнений лекційними виступами представників двосторонньої зустрічі. Зокрема, студенти ЛНТУ та ЧНУ мали унікальну нагоду одночасно прослухати тематичні лекції семи луцьких та чернівецьких науковців в очному та дистанційному форматах. За підсумками лекцій, науковців обох університетів відзначили подяками ректора ЛНТУ Ірини Вахович.

чну чну чну чну чну чну чну

А ще, студенти стали учасниками інтелектуальних забав. Модератором заходу був доцент кафедри АКІТ ЛНТУ Павло Гуменюк, він же додає: «Сьогодні студенти беруть участь у квізі - інтелектуальній грі для команд, що включає шість раундів із запитаннями. Правильні відповіді ми підсумовуємо наприкінці кожного раунду, а основною темою батлу є ІТ».

Насамкінець, яскравими враженнями, емоціями від знайомства, корисним досвідом і просто гарним настроєм учасники обміну поділилися на завершальній зустрічі ІТ- Boot camp. Студенти та викладачі отримали відповідні сертифікати, обмінялися подарунками та яскравими фото на згадку.

чну чну чну чну чну чну чну чну чну чну чну чну

Дякуємо кожному, хто долучився до весняного ІТ- Boot camp в ЛНТУ. Ми надзвичайно раді новим друзям, партнерам і колегам, продовжуємо втілювати сміливі ідеї та креативні задуми разом!