Кафедра дизайну Луцького НТУ на міжнародній виставці реклами REX 2019

Студенти спеціальності «дизайн» Луцького національного технічного університету відвідали одну із головних подій року у сфері маркетингу і реклами – XXIII міжнародну виставку реклами та маркетингу «REX 2019» і XIII міжнародну виставка сучасного друку T-REX.

Зазначимо, що цей захід – один із наймасштабніших у сфері дизайну, творчості та візуальної індустрії. Відвідувачі мали змогу ознайомитися із найновітнішими трендами та матеріалами графічного дизайну і арт-продукування. На виставці були представлені незвичайні варіації інструментів і матеріалів графічного дизайну для арт-терапевтичних, а також приклади оригінальних дизайнерських рішень.

Для студентів та викладачів нашого університету відвідання виставки принесло нові знайомства, партнерства та домовленості, а найголовніше – на власні очі побачити найсучасніше устаткування і рішення у сфері маркетингу.

«Йти в ногу із часом та володіти найновішими тенденціями для подальшого ефективного розвитку -основна ціль кафедри. Ми хочемо, щоб наші студенти стали найкращими фахівцями та свідомими громадянами. Я щаслива, що вони можуть ознайомитися із найновішими трендами у сфері дизайну. Тепер у них є перший український довідник візуальної індустрії, а також нові термінологічні та технологічні інструментарії. Хочу виразити окрему подяку організаторам, спікерам та новим партнерам за змістовну зустріч актуальний контент», - зазначила доцент кафедри дизайну Христина Хворост.