КАФЕДРА ДИЗАЙНУ ЛУЦЬКОГО НТУ
ВИЗНАЧИЛА ПЕРЕМОЖЦІВ КОНКУРСУ-ВИСТАВКИ
До «Дня захисника України» кафедра дизайну організувала конкурс-виставку плакатів. Керівник виставки – Анна Дідух, відібрала до участі в конкурсі роботи, виконані студентами І та ІІІ курсу кафедри дизайну Луцького НТУ.
Про конкурс наші дизайнери дізналися у вересні, тож для роботи над завданням залишалося дуже мало часу і слід було поспішати.
Над творами на тему «Плакат в підтримку бійців України» працювали чотири групи студентів, їхні роботи були виконані на А2 форматі.
Із усіх студентських робіт, викладацьким колективом кафедри дизайну було відібрано найкращі, які й були відзначені 7 листопада під час презентації «Реалізація принципів академічної доброчесності на ФБД» у Луцькому НТУ.
Організація заходу досить клопітка, але дуже цікава робота, а результати конкурсу – завжди є справжнім сюрпризом для усіх. Найскладнішим завданням виявилося оцінювання робіт, й не дивлячись на те, що всі роботи були цікавими і виконаними на високому рівні, комісії слід було відібрати кращі з кращих.
На конкурс надійшло 65 робіт від учасників кафедри дизайну, на виставку-конкурс було відібрано 28 робіт, а компетентне журі конкурсу відібрало 3 найкращі. Конкурсні роботи оцінювали проректор з науково-педагогічної роботи Валентин Талах; декан факультету будівництва та дизайну Олександр Бондарський; доцент кафедри дизайну Наталія Скляренко; старший викладач кафедри дизайну Марія Єфімова та асистент кафедри дизайну Анна Дідух.
Переможцями стали:
І місце – Анастасія Переходько, група Д-31.
ІІ місце – Іван Стельмах, група Дс-11.
ІІІ місце – Людмила Коханюк, група Д-21.
Анна Дідух,
асистент кафедри дизайну