Викладачі кафедри електроніки та телекомунікацій разом зі здобувачами освітніх програм «Електроніка» та «Автомобільна електроніка» ознайомилися з діяльністю підприємства ТЗОВ «АВТОХАУС-ЛУЦЬК», яке займається технічним обслуговуванням та ремонтом автотранспортних засобів, в тому числі ремонтом та налагоджуванням систем і пристроїв автомобільної електроніки.

Електроніка Електроніка

Керівник підприємства Євген Сапіга ознайомив присутніх з особливостями функціонування підприємства, основним напрямком роботи.

Провідні фахівці провели діагностування електронного обладнання в автомобілі на прикладі марки «Volkswagen». Виявилося, що автомобілі зазначеної марки найкраще піддаються діагностиці та відображають повністю не тільки наявні помилки, але і ті, які виправлені в процесі ремонту.

ЕлектронікаЕлектроніка

ТЗОВ «АВТОХАУС-ЛУЦЬК», зокрема, має можливість проводити технічний огляд автомобілів, який передбачений законодавством для окремих транспортних засобів, що займаються наданням платних послуг з перевезення пасажирів або вантажів.

ЕлектронікаЕлектроніка

На завершення екскурсії керівник підприємства наголосив, що випускники освітніх програм за спеціальністю 171 «Електроніка» є актуальними та затребуваними в сфері ремонту й обслуговування електронних систем автомобільного транспорту.

Кафедра електроніки та телекомунікацій